Komplet dokumentów aplikacyjnych

Na zakończenie zajęć tłumaczę, jakie pisma składają się na komplet dokumentów aplikacyjnych, i doradzam właściwą formę ich prezentacji. Uczestnicy pokazują sobie wzajemnie swoje dokumenty i otrzymują informacje zwrotne, co pozwala im uświadomić sobie, z jakimi reakcjami muszą się liczyć.

Tekturowe skoroszyty czy plastikowe teczki? Kolejną część zajęć przeznaczam na przekonanie słuchaczy, że nie warto – wzorem wszystkich szukających pracy – roztrząsać bez końca problemu koloru zdjęcia na podaniu o pracę lub jakości teczki z dokumentami, gdyż lepiej zająć się naprawdę ważnymi zadaniami kampanii poszukiwania pracy. Warto w tym miejscu zapoznać zgromadzonych z procedurą postępowania z dokumentami aplikacyjnymi w przedsiębiorstwie, zwłaszcza w takim, które – co dziś nie należy do rzadkości – zalane jest ofertami pracy.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply

Designed WP.
Rozmowa kwalifikacyjna

Na życzenie przedsiębiorstwa lub uczestników szkolenia można poświęcić rozmowie kwalifikacyjnej część zajęć w ramach programu outplace- mentu grupowego lub też omówić ten temat w małych...

Zamknij