Pytajcie o referencje

W wypadku skromnych funduszów lub niewielkiej liczby pracowników możecie sprawdzić zdolności koncepcyjne firmy doradczej. Poinformujcie ją, jakim budżetem dysponujecie i ilu pracowników musi skorzystać z programu outplacementu. Poproście o opracowanie oferty atrakcyjnej dla pracowników, możliwej do zrealizowania niewielkim kosztem. gen 1977. programu outplacementu. riów skutecznego poszukiwania pracy wykazało, że sukces odnoszą przede wszystkim ci, którzy wyjątkowo często oferują potencjalnym pracodawcom swą kandydaturę. Czasem życie bywa takie proste.

– 5 Wiem, że inni konsultanci ds. outplacementu tak robią. Ale proszę sobie wyobrazić taką sytuację – dzwonię do doradcy personalnego i opowiadam o menedżerze, który oprócz kwalifikacji fachowych posiada również duże umiejętności komunikatywne, ale bal się sam zadzwonić.

– 58 Jak dowodzi praktyka, nie ma tam jednak zbyt wielu ofert dla menedżerów. 66 Takie jest moje przekonanie, chociaż zdaję sobie sprawę, że inaczej pisze się na ten temat w publikacjach. Nie ma w nich mowy o zwalnianiu dużych grup członków kadry kierowniczej, są za to opisy świetnie przebiegających karier.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply

Designed WP.
Program outplacementu grupowego4 – przygotowanie i organizacja

Ośrodek outplacementu oferuje również program outplacementu grupowego. Po poinformowaniu wszystkich pracowników o warunkach skorzystania z tej usługi opiekę nad organizacją zajęć mogą przejąć doradcy zewnętrzni....

Zamknij