Rozpoczęcie pracy nad projektem

Pracę nad projektem rozpoczyna się od działań, których celem jest spo-pularyzowanie w przedsiębiorstwie – przy aktywnym poparciu kierownictwa – ośrodka outplacementu. Rozpoczęcie działalności ośrodka można ogłosić na zebraniu zakładowym bądź też zorganizować spotkanie inauguracyjne lub dzień otwarty.

Rozprowadza się pierwszy numer biuletynu, w którym raz jeszcze wyjaśnia się przyczyny powstania projektu, wyjaśnia, czym jest outplace- ment, i podaje warunki korzystania z usług ośrodka. Zaraz po pierwszym zaprezentowaniu się pracownikom trzeba przystąpić do działania. Najlepiej by było, gdyby pracownicy już w tym momencie mogli zapisać się na poszczególne kursy lub szkolenia. Im prędzej pracownicy zapoznają się w praktyce z działalnością ośrodka, tym prędzej staną się jego nieformalnymi rzecznikami i będą się przyczyniać do jego popularności.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply

Designed WP.
Komplet dokumentów aplikacyjnych

Na zakończenie zajęć tłumaczę, jakie pisma składają się na komplet dokumentów aplikacyjnych, i doradzam właściwą formę ich prezentacji. Uczestnicy pokazują sobie wzajemnie swoje dokumenty i...

Zamknij