W zależności od rozmiarów projektu

W zależności od rozmiarów projektu potrzebne są przynajmniej dwa pomieszczenia – dla pracowników ośrodka oraz dla konsultantów udzielających porad indywidualnych lub grupowych. Pokój pracowników musi być wyposażony w podłączony do sieci komputer z dostępem do intranetu przedsiębiorstwa. Ponadto powinno się zorganizować jeszcze dwa samodzielne stanowiska komputerowe z dostępem do sieci. Jeżeli gwarantuje się dyskrecję osobom korzystającym z usług outplacementowych, należy zadbać o to, by prawo wglądu w dokumenty ośrodka mieli wyłącznie jego pracownicy i konsultanci. Dostępu do tych danych nie może mieć oczywiście również dział personalny.

Dalszymi niezbędnymi elementami wyposażenia są drukarka, faks, kserokopiarka, szafy i regały lub segregatory biurowe. Potrzebne są także tablice do wywieszania ofert pracy i innych informacji oraz fotele, krzesła, stoliki itp. w poczekalni albo pokoju pracowników ośrodka. Warto również umieścić w poczekalni komputer z ograniczonym dostępem do sieci (giełdy pracy itp.). W pomieszczeniu dla konsultantów udzielających porad indywidualnych lub grupowych powinno się znajdować standardowe wyposażenie sali szkoleniowej uzupełnione o kilka telefonów z systemem głośnomówiącym.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply

Designed WP.
Z jeszcze innej przyczyny powyższe ćwiczenie

Z jeszcze innej przyczyny powyższe ćwiczenie stanowi ważny punkt wyjścia do dalszych zajęć i pracy nad zdobyciem zatrudnienia. Właśnie udzielając porad grupowych, trafiam często na...

Zamknij